dekoracje ślubne Gdynia pokrowce na krzesła Gdynia carving dekoracje ślub wesele agata dekori dekoracje dekoracje ślubne w plenerze Sopot czerwony dywan na ślub Gdańsk Gdynia ślub w plenerze Gdańsk białe pokrowce na krzesła Gdańsk

Dekoracje ślubne

Oferta dekoracji ślubnych

* INFORMACJA * Strona w przebudowie ~ Nasze najnwosze realizacje znajdziesz na: www.DEKORACJE.info

* NOWOŚCI W NASZEJ OFERCIE *

  • Ogromny świecący napis LOVE na ślub - w ofercie mamy litery w dwóch rozmiarach - 120 cm oraz mniejszy 70 cm - idelany do postawienia przed stołem pary młodej >> Napis LOVE
  • Balony z helem unoszące się do nieba oraz wypożyczalnia butli z helem do napełniania balonów >> Balony z helem
  • Balony ledowe z diodą LED - świecące balony z helem unoszące się do góry na wstażkach >> Balony Ledowe
  • Dekorowanie świetłem oraz wypożyczalnia oswietlenia LED >> Dekoracja światłem LED
Dekoracje kościelne Gdynia, Strojenie kościoła Gdańsk, Wystrój kościołów Trójmiasto
Dekoracje Kościoła

Dekoracje weselne, Dekoracje ślubne Gdynia, Strojenie sali weselnej, Dekoracja na ślub
Wystrój Sali

Dekoracje na samochód, Dekoracja samochodu ślubnego gdynia, Duto do ślubu trójmiasto
Dekoracja Auta

ślub w plenerze Gdańsk dekoracje
Dekoracje Pleneru

carving owoce carwing
Carving Ślubny

Dekoracje balonowe Gdańsk, Dekoracja z balonów Trójmiasto, balony, wesele, ślub
Dekoracje Balonowe

Białe gołębie gdynia, gołebie na ślub, wypuszczanie białych gołebi trójmiasto
Białe Gołebie
czerwony dywan na ślub
Czerwony Dywan
Pokrowce na krzesła Trójmiasto, Wypożyczanie pokrowców na ślub Gdynia, Pokrowce na ślub Gdańsk
Białe Pokrowce
bukiety ślubne Gdańsk
Bukiety Ślubne

Nasza oferta:

- Dekoracja kościoła

Biel, która przeniesie Cię w świat baśni oraz dodatki mówiące o Was tak wiele. Posiadamy kwiaty sztuczne oraz bukiety z kwiatów żywych na Wasze życzenie. Dekoracja kościoła tworzona jest z użyciem tradycyjnie białego materiału oraz różnego koloru tiuli do wyboru. Mosiężne stojaki na ślubną dekoracje, zestawy do podpięcia na ławy kościelne jak i inne dekoracje - do ustalenia. Wyraź swoje oczekiwania, a dobierzemy wystrój kościoła dla Ciebie, Twojego stylu oraz atmosfery panującej w danym kościele.

- Dekoracje samochodu

Wsiądź do ślicznie udekorowanego ślubnego samochodu. Wiązanki, wstążki, tiule, kwiaty udekorowane w różne kształty, jakich tylko zapragniesz. Dekoracja samochodu ślubngo poprzez delikatne i gustowne kwiaty lub bogato przystrojone bukiety. Wymyśl swoją dekorację auta a my ją dla Ciebie stworzymy lub znajdź ją wśród zaproponowanych przez nas.

- Dekoracja sali weselnej

Dekoracja sali weselnej stworzona z balonów, kolorowych tiuli, eleganckich materiałów, kwiatów. Niech udekorowana sala będzie niezapomniana dla Ciebie oraz dla gości. Zapewniamy kompleksową dekorację sali na wesele: dekoracja stołów, otoczenie pary młodej, dekoracja sufitu, ozdobne bramy weselne. Stroimy dla Państwa z kwiatów żywych oraz sztucznych. Posiadamy również pokrowce na krzesła dla wszystkich gości weselnych. Wykonujemy bukiety ślubne dla Państwa oraz świadków. Dodatkowo oferujemy wykonanie winietek na stół w stylu udekorowanej całej sali. Różnorodne dekoracje sali ślubnej zgodne z Twoim gustem.

- Dekoracje balonowe

Dekoracje z balonów wykorzystywane są na różnego rodzaju imprezach firmowych, zabawach sylwestrowych, urodzinach, weselach oraz przy wielu innych okazjach. Dekoracja tego typu jest zawsze bardzo efektowna i upiększy każde wnętrze. Przy użyciu jednego, dwóch lub większej ilości kolorów balonów można stworzyć wystrój w wybranych barwach pasujących do motywu przewodniego (kolorystyki) wydarzenia. Różne kształty i rozmiary balonów pozwalają ułożyć wiele rozmaitych figur takich jak bramy balonowe, kule kwiatowe z balonów, balony z helem czy girlandy. Napełniamy również balony helem na Państwa indywidualne potrzeby. Zapewniamy, że dekoracje balonowe wykonane przez naszą firmę zrobią wrażenie na Tobie i Twoich gościach.

- Białe gołębie na ślub

Wypuszczanie dwóch białych gołębi, to symbol miłości, przyjaźni, wierności, dobrobytu, sukcesu i szczęścia. Mądrość ludowa głosi, że obecność białego gołębia na ślubie wróży szczęśliwą przyszłość Młodej Parze.

- Pokrowce na krzesła

Posiadamy białe pokrowce do wypożyczenia w atrakcyjnych cenach. Pokrowce pasują na każdy rodzaj krzeseł. Zapewniamy, że białe pokrowce na krzesła na Twoim weselu dodadzą blasku i elegancji sali weselnej.

- Czerwony dywan na ślub

Czerwony dywan upiększy wystrój kościoła na Twoim ślubie tworząc klasyczną elegancję. Podczas ceremonii ślubnej w plenerze, czerwony dywan stworzy niezapomniany klimat tej jedynej tak wzniosłej chwili w waszym życiu.

- Carving owocowy

Efektowne dekoracje z owoców o przeróżnych kształtach i wzorach mogą upiększyć wasze wesele. Rzeźby z owoców wzbogacą szwedzki bufet z ciastami i napojami lub będą oryginalnymi podziękowaniami dla waszych gości. Carving jest tajlandzką sztuką rzeźbienia w owocach i warzywach. Poprzez carving tworzymy kwiaty z owoców, napisy, niespotykane kształty. Wysoką jakość usług gwarantuje doświadczony szef kuchni renomowanej restauracji w centrum Gdyni.

- Dekoracje pleneru

Ślub w plenerze staje się coraz bardziej popularny. Wiele młodych par pragnie powiedzieć sobie „tak” w blasku słońca na łonie natury. Dzięki dekoracjom ślubnym nadamy charakter i wymarzony wystrój tego jedynego i wyjątkowego miejsca. Posiadamy elementy dekoracyjne przeznaczone do ślubnego wystroju pleneru. Dekoracje z użyciem pięknych kwiatów, świeczników, ozdobnych materiałów, mosiężnych kwietników, eleganckich pokrowców i wiele innych elementów.

- Bukiety ślubne

Bukiet ślubny dla Panny Młodej jest istotnym dodatkiem do stroju. Aby uzyskać odpowiedni efekt należy prawidłowo dobrać bukiet do sylwetki, sukni, upodobań czy charakteru i reszty dodatków jakie otaczają Parę Młodą. Oferujemy bukiety dla Panny Młodej, świadkowej, druhen, butonierki dla Pana Młodego oraz świadków, kosze z kwiatami dla rodziców oraz inne kompozycje na wszystkie ważne dla Ciebie okazje, w których chcesz wyrazić uczucia oferując piękne bukiety kwiatów.

- Pozostałe usługi oferowane przez naszą firmę

Prócz w/w propozycji oferujemy szereg inny usług nie tylko ślubnych. Oferujemy dekoracje firmowe, urodzinowe, komunijne.

Organizacja ślubów i wesel - konsultantka ślubna

~ NOWOŚĆ ~ Z uwagi na częste zapytania od 2014 roku nasza firma oferuję również usługę kompleksowej organizacji ślubu i wesela. Zapraszamy zatem do kontaktu pary ślubne, które pragną powierzyć organizację swojego wyjątkowego dnia konsultantce ślubnej.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać szczegółową ofertę oraz cennik naszych usług.