Wystrój Imprez Firmowych

Ważne wydarzenia w każdej firmie wymagają wyjątkowej oprawy.

W każdej firmie od czasu do czasu odbywają się uroczystości którym odpowiednia dekoracja doda szyku i blasku. Wykonujemy dekoracje na imprezach dla dużej liczby gości jak również na kameralnych wydarzeniach firmowych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres dekoracji tematycznych jak i klasycznych. Dysponujemy wieloma elementami dekoracji, które są w stanie przemienić każde wnętrze.

W magazynach naszej firmy znajdziesz nie tylko dekoracje ale i meble eventowe jak stoły i krzesła wraz z pokrowcami oraz obrusami w wielu kolorach. Oświetlenie dekoracyjne do dekoracji światłem która może pokolorować wnętrza w kolory Waszej firmy.

Wykonujemy również przestrzenne dekoracje z balonów, które w ostatnich latach stały się ponownie modne i w połączeniu z klasycznymi elementami dekoracji florystycznej tworzą piękne elementy wystroju.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego oraz na spotkanie do naszego biura w Gdyni Witominie. Przygotujemy ofertę na dekorację dopasowaną do potrzeb oraz budżetu Waszej firmy.

 

    Masz pytania? Skontaktuj się z nami!