dekoracje ślubne Gdynia pokrowce na krzesła Gdynia carving dekoracje ślub wesele agata dekori dekoracje dekoracje ślubne w plenerze Sopot czerwony dywan na ślub Gdańsk Gdynia ślub w plenerze Gdańsk białe pokrowce na krzesła Gdańsk

Carving owocowy - owocowe dekoracje

rzeźbienie w owocach, dekoracje owocowe, carwing

Efektowne dekoracje z owoców w przeróżnych kształtach i wzorach mogą upiększyć wasze wesele. Rzeźby z owoców wzbogacą szwedzki bufet z ciastami i napojami lub będą oryginalnymi podziękowaniami dla waszych gości. Carving owocowy to nowość na rynku ślubny w Polsce, która z roku na rok poszerza grono swoich odbiorców. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości piękną oryginalna dekoracją - carving jest dla Ciebie.

Carving jest tajlandzką sztuką rzeźbienia w owocach i warzywach. Poprzez carving tworzymy kwiaty z owoców, napisy, niespotykane kształty. Wysoką jakość usług gwarantuje doświadczony szef kuchni renomowanej restauracji w centrum Gdyni. Dekoracje w owocach to jego wielka pasja.

Rzeźbimy we wszystkich owocach oraz warzywach: jabłka, pomarańcze, cytryny, mango, arbuzy czy melony.

Realizujemy mniejsze zamówienia dla naszych klientów indywidualnych jak również większe dla firm. Imprezy firmowe, bankiety, konferencje spotkania integracyjne przy pięknie ustrojonych stołach zapadną w pamięci nie jednej osobie.

Ceny zdobień zaczynają się od 20 zł.

carwing ślub wesele usługi carvingowe carving Gdynia Gdańsk

Zobacz galerie zdjęć: Carving owocowy

<< powrótDekoracje wykonujemy w: Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Trójmieście, Rumi, Redzie, Wejherowie, Kartuzach, Żukowie, Kolbudach, Ustce, Pucku, Juracie, Jastarni, Helu, Słupsku, Lęborku